Barschema TV Duno (v3)

Organized by TC TV Duno 91

What are we going to do?

Dit betreft het schema, versie 3, voor bemensing van de bar in ons clubhuis.

Er kan worden ingeschreven op een tijdsblok van 3 uur.

Maximaal kunnen er 2 personen inschrijven op 1 tijdsblok.

Wanneer je inschrijft is het de bedoeling dat je ook echt komt, we rekenen op je! Bij verhindering moet tijdig een vervanging worden geregeld.

Heb je nog niet eerder achter de bar gestaan? Geen nood, iemand van de barcommissie, of een ervaren vrijwilliger, helpt je om wegwijs te worden. Het is niet moeilijk, het is allemaal erg gemakkelijk gemaakt met checklists en stappenplannetjes. Zelfs biertappen is met onze tapinstallatie echt gemakkelijk, en koffie en cappuccino maken we tegenwoordig met een druk op de knop.

Dus aarzel niet en kom eens wat vaker achter de bar!

Alvast bedankt,
De barcommissie


Where are we going?

  • Clubhuis TV Duno


When will you participate?Options

  • Mon 18 November, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 18 November, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 18 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 19 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 20 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 20 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 21 November, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 21 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 21 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 22 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 22 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 25 November, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 25 November, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 25 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 26 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 26 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 27 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 27 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 28 November, 10:00 - 13:00
    0/2 Registrations
  • Thu 28 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 28 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 29 November, 14:00 - 17:00
    0/2 Registrations
  • Fri 29 November, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 29 November, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 2 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 2 December, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 2 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 3 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 3 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 4 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 4 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 5 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 5 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 5 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 6 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 6 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 9 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 9 December, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 9 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 10 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 10 December, 21:30
    1/2 Registration
    • Maarten Hendricksen
  • Wed 11 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 11 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 12 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 12 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 12 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 13 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 13 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 16 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 16 December, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 16 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 17 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 17 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 18 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 18 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 19 December, 10:00 - 13:00
    0/2 Registrations
  • Thu 19 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 19 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 20 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 20 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 23 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 23 December, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Steef van Dongen
  • Mon 23 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 26 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 26 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 26 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 27 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 27 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 30 December, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 30 December, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 30 December, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 1 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 1 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 2 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 2 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 2 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 3 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 3 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 6 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 6 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 6 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 7 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 7 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 8 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 8 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 9 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 9 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 9 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 10 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 10 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 13 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 13 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 13 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 14 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 14 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 15 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 15 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 16 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 16 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 16 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 17 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 17 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 20 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 20 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 20 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 21 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 21 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 22 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 22 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 23 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 23 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 23 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 24 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 24 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 27 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 27 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 27 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 28 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 28 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 29 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 29 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 30 January 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 30 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 30 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 31 January 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 31 January 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 3 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 3 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 3 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 4 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 4 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 5 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 5 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 6 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 6 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 6 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 7 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 7 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 10 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 10 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 10 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 11 February 2020, 19:00 - 21:30
    1/2 Registration
    • Christiaan Tesink
  • Tue 11 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 12 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 12 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 13 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 13 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 13 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 14 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 14 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 17 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 17 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 17 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 18 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 18 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 19 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 19 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 20 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 20 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 20 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 21 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 21 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 24 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 24 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 24 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 25 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 25 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 26 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 26 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 27 February 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 27 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 27 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 28 February 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 28 February 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 2 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 2 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 2 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 3 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 3 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 4 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 4 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 5 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 5 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 5 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 6 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 6 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 9 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 9 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 9 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 10 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 10 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 11 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 11 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 12 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 12 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 12 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 13 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 13 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 16 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 16 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 16 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 17 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 17 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 18 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 18 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 19 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 19 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 20 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 20 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 23 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 23 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 23 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 24 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 24 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 25 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Wed 25 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 26 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Thu 26 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Thu 26 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 27 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Fri 27 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 30 March 2020, 10:00 - 13:00
    1/2 Registration
    • Rita Krijt
  • Mon 30 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Mon 30 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 31 March 2020, 19:00 - 21:30
    0/2 Registrations
  • Tue 31 March 2020, 21:30
    0/2 Registrations
Cancel