Barschema TV Duno (v3)

Organized by bardiensten TV Duno 97

What are we going to do?

Dit is het schema voor bemensing van de bar in ons clubhuis.

Er kan worden ingeschreven op een tijdsblok, meestal van ca 3 uur.

Er is een maximaal aantal personen dat kan inschrijven op een tijdsblok.

Wanneer je inschrijft is het de bedoeling dat je ook echt komt, we rekenen op je! Bij verhindering moet tijdig een vervanging worden geregeld.

Heb je nog niet eerder achter de bar gestaan? Geen nood, iemand van de barcommissie, of een ervaren vrijwilliger, helpt je om wegwijs te worden. Het is niet moeilijk, het is allemaal erg gemakkelijk gemaakt met checklists en stappenplannetjes. Zelfs biertappen is met onze tapinstallatie echt gemakkelijk, en koffie en cappuccino maken we tegenwoordig met een druk op de knop.

Dus aarzel niet en kom eens wat vaker achter de bar!

Alvast bedankt,
De barcommissie


Where are we going?

  • Clubhuis TV Duno


When will you participate?Options

  • Mon 21 September 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen tijd nader te overleggen
  • Tue 22 September 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Stefan v. Geffen
  • Wed 23 September 2020, 19:30 - 23:00
    2/4 Registrations
    • Lucy Okma Maarten van Weele
    • Maarten van Weele Tot max 22.00 uur. Daarna Christiaan ??
  • Thu 24 September 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Henny van der Heeden Erna, Riny en Henny
  • Fri 25 September 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Mon 28 September 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen
  • Tue 29 September 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Wed 30 September 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Thu 1 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Fri 2 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Mon 5 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen
  • Tue 6 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Wed 7 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Jeep Smits
  • Thu 8 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Fri 9 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Mon 12 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen
  • Tue 13 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Wed 14 October 2020, 19:30 - 23:00
    2/4 Registrations
    • Lucy Okma Maarten van Weele en Lucy Okma
    • Maarten van Weele tot 22:00u.
  • Thu 15 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Fri 16 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Mon 19 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen
  • Tue 20 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Wed 21 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Thu 22 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Henny van der Heeden Erna, Riny, Kate en Henny
  • Fri 23 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Mon 26 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Steef van Dongen
  • Tue 27 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Wed 28 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations
  • Thu 29 October 2020, 19:30 - 23:00
    1/4 Registration
    • Henny van der Heeden Erna, Riny, Kate en Henny
  • Fri 30 October 2020, 19:30 - 23:00
    0/4 Registrations