Alpha's alternatieve trainingen deel 2

Georganiseerd door Maartje

Wat gaan we doen?

Alpha’s alternatieve lessen zijn van start gegaan afgelopen zaterdag en wat waren we blij jullie weer te zien en samen te sporten! Dus hierbij de volgende lessen, waarvoor je kunt inschrijven!

Je krijgt 2 inschrijfmogelijkheden, maar om iedereen eerlijke kansen te geven mag je er maar 1 per week inschrijven.
Mochten er voor bepaalde tijdstippen plaatsen over zijn, dan zullen we via datumprikker een berichtje verzenden.

Daarnaast stellen we een minimum van 5 aanmeldingen voor een tijdsblok, als er minder zijn, zullen we contact met je opnemen, want dan vervalt waarschijnlijk dit uur.

De eerste week is het thema "balanceren"
Dit is voor zaterdag 13 juni en woensdag 17 juni

De tweede week is het thema "sprongen"
Dit is voor zaterdag 20 juni en woensdag 24 juni


Waar gaan we heen?

  • Naast de alpha gymzaal


Wanneer neem je deel?Opties

Je kunt maximaal 2 mogelijkheden kiezen

  • za 13 juni, 10:00 - 10:45 Kleuters (alleen kleuters)
    6/15 Inschrijvingen
    • Danique Danique
    • Jens Overheijden
    • Marjolijn Thorpe
    • Mijke de jong
    • Nienke Jansen Milo Jansen
    • Yvonne Troost-Hopstaken Jenna
  • za 13 juni, 11:00 - 11:45 Selectie (alleen selectie)
    6/15 Inschrijvingen
    • Ayla
    • Daisy
    • Jady Bol
    • Loghman Bakr Marwa Bakr
    • Marij Schipperen
    • Zoë
  • za 13 juni, 12:00 - 12:45 Recreanten gemengd
    11/15 Inschrijvingen
    • celientjepebbels@gmail.com
    • Denise Maas
    • Lina mollen
    • Loes Joosten
    • Lokman Bakr Safa Bakr
    • Lujain Salama Lujain salama
    • Marjolijn Mardi-lijne
    • Pascal Verstraten Julia Verstraten
    • Rachel Reniers Rachel Reniers
    • Sharona Van Rijsbergen
    • Suze Geervliet
  • wo 17 juni, 16:00 - 16:45 Selectie (alleen selectie)
    4/15 Inschrijvingen
    • Daisy
    • Femke Dorland
    • Jady Bol
    • Ymke
  • wo 17 juni, 17:00 - 17:45 Recreanten t/m 12 jaar
    9/15 Inschrijvingen
    • biancaoomen@msn.com
    • Chantal Peters Noa en Jasmijn Peters
    • Eva maaskant
    • Joyce dogge Mila van Agtmaal
    • maddy van overveld Cody en Alyssa
    • Priscilla Jansen Dilylah Matthijssen
    • Ruth
    • Veerle de jong 2e keuze
    • Yanou
  • wo 17 juni, 18:00 - 18:45 Recreanten t/m 12 jaar
    13/15 Inschrijvingen
    • Dani den haan
    • Emma wens
    • Hester/mila Mila
    • Lieke HC Besems
    • Martyna Meesters
    • Nisrine Verdonk Voor Amber en Naouel
    • Rozaline Staffeleu - Tromp Kyenna
    • Sandra Van Bilsen Livia van Bilsen
    • Sandra Van Bilsen Livia van Bilsen
    • Sjors Sjors
    • sophie mulders Zoë mulders
    • Thea
    • Yisel buskop
  • wo 17 juni, 19:00 - 19:45 Recreanten 13 jaar en ouder
    7/15 Inschrijvingen
    • celientjepebbels@gmail.com
    • Elena de Jager
    • Jacey Jaceyyy
    • Jacinta de Veth Ali Khalil
    • Jhalissa
    • Koen van den Dungen
    • Renee Renee
  • za 20 juni, 10:00 - 10:45 Kleuters (alleen kleuters)
    5/15 Inschrijvingen
    • Danique Danique
    • Gert-Jan Verburg Thorpe & Tjijn
    • Mijke de jong
    • Nienke Jansen Milo Jansen
    • Yvonne Troost-Hopstaken Jenna
  • za 20 juni, 11:00 - 11:45 Selectie (alleen selectie)
    5/15 Inschrijvingen
    • Loghman Bakr Marwa Bakr
    • Marij Schipperen
    • Sophie Dorland
    • Ymje Ymke
    • Zoë
  • za 20 juni, 12:00 - 12:45 Recreanten gemengd
    7/15 Inschrijvingen
    • Denise Maas
    • Gert-Jan Verburg Mardilijne & Manadou
    • Loes Joosten
    • Lokman Bakr Safa Bakr
    • Lujain Salama Lujain Salama
    • Pascal Verstraten Julia Verstraten
    • Rachel Reniers
  • wo 24 juni, 16:00 - 16:45 Selectie (alleen selectie)
    2/15 Inschrijvingen
    • Femke Dorland
    • Iris
  • wo 24 juni, 17:00 - 17:45 Recreanten t/m 12 jaar
    7/15 Inschrijvingen
    • Chantal Peters Noa en Jasmijn Peters
    • Eva maaskant
    • Joyce dogge
    • maddy van overveld Cody en Alyssa
    • Ruth
    • Veerle de jong 1e voorkeur
    • Yanou
  • wo 24 juni, 18:00 - 18:45 Recreanten t/m 12 jaar
    11/15 Inschrijvingen
    • debbierijsdijk@hotmail.com Jessie van Dongen
    • Emma wens
    • Hester/mila Mila
    • Lieke HC Besems
    • Nisrine Verdonk Amber&Naouel
    • Rozaline Staffeleu
    • Sandra Van Bilsen
    • Sjors Sjors
    • sophie mulders Zoë mulders
    • Thea
    • Yisel buskop
  • wo 24 juni, 19:00 - 19:45 Recreanten 13 jaar en ouder
    6/15 Inschrijvingen
    • Elena de Jager
    • Jacinta de Veth Ali Khalil
    • Jacinta de Veth Ali Khalil
    • Jhalissa
    • Koen van den Dungen
    • Renee Renee