Afroeien

Georganiseerd door Ewoud de Boer

Wat gaan we doen?

Hier kan je inschrijven voor het afroeien


Waar gaan we heen?

  • Boot in het water - omgekleed melden onder balkon


Wanneer neem je deel?Opties

Je kunt maximaal 3 mogelijkheden kiezen

  • zo 20 januari, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • LAurette Bol Wilma Janzen en Dick Verhaar 3B in de Van Speijk.
  • za 16 februari, 11:00
    2/12 Inschrijvingen
    • Henk Wim van Arem
    • Martin Verkuil
  • zo 24 maart, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • Betty de Graaf betreft klasse 3 Ami Friedman en Elisabeth Fricker
  • wo 17 april, 19:30
    6/12 Inschrijvingen
    • Erik Beijaert Erik Beijaert
    • gert groenewoud
    • Judith Kayser Judith Kayser
    • petra groenewoud
    • Rachel Spronk Rachel Spronk
    • Randolf van der Veen Randolf van der Veen
  • za 11 mei, 11:00
    4/12 Inschrijvingen
    • emma meelker
    • Femke I want to sit my exam
    • Mark Koppenol S2 stuurexamen
    • Roel van Woudenberg
  • zo 2 juni, 11:00
    2/12 Inschrijvingen
    • kettie niehe Klasse 4
    • Maaike Rittershaus Maaike Rittershaus voor klasse 4 in de Bastogne
  • wo 19 juni, 19:30
    5/12 Inschrijvingen
    • Andrea Dingemans Klasse 5 - Scholiertje
    • Chris Wenting
    • Chris Wenting Klasse 5 voorroeien.
    • Femke van Heuningen
    • Mariette van Spronsen
  • za 6 juli, 11:00
    6/12 Inschrijvingen
    • Andrea Dingemans Klasse 5, scholiertje
    • Carolien Romkema Samen met Mariette skiff
    • Caroline Lamens Caroline Lamens klasse 5 Cafe Noir jeugdboot
    • Femke van Heuningen
    • Jantina Huizenga Graag afroeien klasse 5 in Gent
    • Mariette van Spronsen
  • zo 11 augustus, 11:00
    3/12 Inschrijvingen
    • Dick Habermehl
    • Inigo Gonzalez
    • Nicolas Baumgartner
  • wo 28 augustus, 19:30
    7/12 Inschrijvingen
    • Ben Catterall
    • Iris Sikking
    • Margriet
    • Marianne de Heer Kloots Marianne de Heer Kloots, skiff
    • Puck
    • Sophie Chavannes Ik wil graag afroeien voor klasse 4 (scullen)
    • Spencer Landsiedel S. Landsiedel - single scull rowing assessment
  • za 7 september, 11:00
    7/12 Inschrijvingen
    • Bart van der Vossen KL 5
    • Daniel Daniel burjales
    • Iris Sikking
    • Joost
    • Markus Starink Klasse IV
    • Spencer Landsiedel Klasse 5S
    • Wilma Straathof
  • zo 6 oktober, 11:00
    5/12 Inschrijvingen
    • Anna Vossers S4 in skiff
    • Jeroen van der Laarse Skiff
    • Maurice Fransen C1 voorroeien conform advies Hanneke en David
    • Sonja Haas Sonja Haas - Cafe Noir - 5
    • SonjaHaas afmelding inschrijving Sonja Haas
  • za 2 november, 11:00
    2/12 Inschrijvingen
    • David Voorroeien (Klasse 4/5 A)
    • maaicole@hotmail.com Voorroeien (skiff of dubbeltwee-scul)
  • zo 8 december, 11:00
    2/12 Inschrijvingen
    • Bas Geels
    • Jet S2