Afroeien

Georganiseerd door Ewoud de Boer 99

Wat gaan we doen?

Hier kan je inschrijven voor het afroeien


Wanneer neem je deel?Opties

Je kunt maximaal 3 mogelijkheden kiezen

  • wo 19 april 2017
    0/12 Inschrijvingen
  • za 13 mei 2017
    0/12 Inschrijvingen
  • za 3 juni 2017, 11:00
    4/12 Inschrijvingen
    • Caecilia Groot afroeien kl 4 Scholiertje
    • caroline CLamens trekt zich terug ivm omstandigheden
    • clamens afoeien voor 5 in Cafe Noir
    • Rob Florijn Gaarne afroeien scullen 3 en 4
  • zo 25 juni 2017, 11:00
    4/12 Inschrijvingen
    • Annelies de Klerk
    • Annemieke Romeijn Ik wil graag afroeien voor 3b, heb al een roeimaat
    • Christine Christine Claus
    • Micha van Wijngaarden
  • wo 12 juli 2017, 19:30
    6/12 Inschrijvingen
    • Hans van Minnen Klasse 4 Hans van Minnen
    • Kaja Koskuba
    • Marie-José van de Mortel Marie-José van de Mortel Klasse 2, stuur examen
    • Marjan Coenders klasse 5
    • Micha van Wijngaarden
    • Paul Harkink Klasse 5
  • za 12 augustus 2017, 11:00
    6/12 Inschrijvingen
    • Anneke Holtslag-van der Kooi
    • Chris Chris Wenting Skiff voorroeien (TaaiTaai)
    • Eveline
    • Frank Harding Klasse 1
    • Hayte de Jong
    • Lilian Ik wil graag afroeien klasse 2 & 3a & 3b
  • zo 10 september 2017, 11:00
    6/12 Inschrijvingen
    • Anki Duin Anki Duin, skiff klasse 5
    • Bastiaan Klasse 5
    • Caecilia Klasse 4, Bastogne
    • Inger Ultzen Klasse 4
    • Marielle Vissers Marielle, Klasse 5, Glace
    • stefan van weelden
  • wo 27 september 2017, 19:30
    9/12 Inschrijvingen
    • Andrea Dingemans Andrea Dingemans, afroeien voor klasse 5, in Neils
    • Anki Duin Anki Duin, skiff klasse 5
    • Berthie Schaad
    • Bob Peereboom
    • Catharine Rutten-Steegmans Skiff S4 j. Schaeferbrug
    • Chris Klasse 3 in de Kapitein Blauwbaard graag.
    • Eileen van Stam
    • Lilian Lehmann Boord, als het kan 3b en 4b tegelijk. Ben ervaren.
    • Marielle Hagen klasse 4/5 skiff
  • za 14 oktober 2017, 11:00
    5/12 Inschrijvingen
    • Alexander van Ingen alexander van Ingen
    • Dick Verhaar Skiff kl. 5 in de Hoge Sluis
    • Evelien Meijer Klasse 5 in de Jan Schaefferbrug
    • Jacqueline Jacqueline Stam, voor klasse 5
    • Lidy van Vliet Klasse 5, Gent
  • zo 12 november 2017, 11:00
    7/12 Inschrijvingen
    • Ben Palmer
    • Catharine Rutten-Steegmans S5 in de jan schaefferbrug of Bastogne
    • Dick Verhaar Skiff Klasse 5 in de Hoge Sluis
    • Evelien Meijer Klasse 5 in de Jan Schaefferbrug
    • Hans van Oldeniel Hans van Oldeniel klasse 4 in de Jan Schaefferbrug
    • Jos Andriessen aangemeld bij Sven
    • Maartje Maartje van Buuren klasse 4a
  • za 25 november 2017, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • Bob van toor
  • zo 17 december 2017, 11:00
    8/12 Inschrijvingen
    • Alex
    • Anouk Pelser (vanaf 1 januari lid) Kan ik nu al meedoen?
    • Arnaud Perrotin wil graag voor/afroeien in de River Charles
    • Bastiaan de Boer B3/B4 klasse
    • Ernst Breel Afroeien boord B3/4
    • Jan Zuurbier afroeien voor B4.
    • Jan Zuurbier afroeien voor B4.
    • Krul
  • za 6 januari, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • frits van der wurff
  • zo 4 februari, 11:00
    2/12 Inschrijvingen
    • Jacqueline Stam Mirjam
    • Renee Everard Ik ben nieuw lid en kom graag voorroeien
  • za 3 maart, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • Renee Everard Afroeien klasse 1
  • zo 25 maart, 11:00
    0/12 Inschrijvingen
  • wo 18 april, 19:30
    5/12 Inschrijvingen
    • Ernst Breel Skiff s5
    • Geert Jan Leest Voorroeien
    • Henk Wim van Arem voorroeien
    • Mardou Jacobs afroeien klasse 4 (skiff) (nu echt)
    • Renee Everard Afroeien klasse 1
  • za 12 mei, 11:00
    4/12 Inschrijvingen
    • Ewoud de Boer 6 dames gaan in guadalquivir afroeien 4A
    • Gabrielle Vergroesen Graag afroeien voor klasse 5
    • marjolijn minnema graag afroeien voor klasse 5
    • Renée Everard Afroeien klasse 1 (2e keuze. Keuze 1 = wo 18/4)
  • zo 3 juni, 11:00
    1/12 Inschrijving
    • Dick Tichelaar
  • wo 27 juni, 19:30
    4/12 Inschrijvingen
    • Christine Christine Claus: voorroeien
    • Inger Ultzen Klasse 5
    • Jasper van de Stadt Jasper van de Stadt, B5, 2- met Frans Goutier
    • LAurette Bol Laurette Bol: 4 á 5 deeln. in de Bullewijk voor 3B
  • za 21 juli, 11:00
    0/12 Inschrijvingen
  • zo 19 augustus, 11:00
    0/12 Inschrijvingen
  • wo 12 september, 19:30
    0/12 Inschrijvingen
  • za 20 oktober, 11:00
    0/12 Inschrijvingen
  • zo 18 november, 11:00
    0/12 Inschrijvingen
  • za 15 december, 11:00
    0/12 Inschrijvingen

Waar gaan we heen?

Boot in het water - omgekleed melden onder balkon