Barschema TV Duno (v3)

Georganiseerd door TC TV Duno 72

Wijzig

Wat? Opties

Dit betreft het schema, versie 3, voor bemensing van de bar in ons clubhuis.

Er kan worden ingeschreven op een tijdsblok van 3 uur.

Maximaal kunnen er 2 personen inschrijven op 1 tijdsblok.

Wanneer je inschrijft is het de bedoeling dat je ook echt komt, we rekenen op je! Bij verhindering moet tijdig een vervanging worden geregeld.

Heb je nog niet eerder achter de bar gestaan? Geen nood, iemand van de barcommissie, of een ervaren vrijwilliger, helpt je om wegwijs te worden. Het is niet moeilijk, het is allemaal erg gemakkelijk gemaakt met checklists en stappenplannetjes. Zelfs biertappen is met onze tapinstallatie echt gemakkelijk, en koffie en cappuccino maken we tegenwoordig met een druk op de knop.

Dus aarzel niet en kom eens wat vaker achter de bar!

Alvast bedankt,
De barcommissie


Wie?Opties

AM
Anky en Jaap Mulder Uitgenodigd
AB
Antoinette de Beijer Uitgenodigd
AT
Arie Tulp Uitgenodigd
AS
Ayse Saritas Gereageerd
BW
Bas Wessels Gereageerd
BA
Bianca Arndts Uitgenodigd
CK
Carine v. Ketwich Gereageerd
Cp
Caroline pluym Uitgenodigd
CT
Christiaan Tesink Gereageerd
DN
Daniëlle Nielander Gereageerd
DB
Daniëlle v. Bentem Gereageerd
DB
Dick Bloemendal Gereageerd
DH
Dieuwke Haak Gereageerd
E
Eliane Uitgenodigd
ED
Ella v. Dijk Gereageerd
EF
Elsbeth Fiolet Gereageerd
EH
Erna Harbers Gereageerd
EH
Erna Harbers Gereageerd
ES
Etienne Schoenmaeckers Gereageerd
FH
Frank van Haarlem Gereageerd
GT
Ginus Tiemessen Gereageerd
HB
Harold Brouwer Uitgenodigd
HD
Harrie van Dijk Gereageerd
HH
Henny van der Heeden Gereageerd
IC
Irma Corten Gereageerd
JE
Jaap Ex Gereageerd
JH
Jakobine van Haaster Uitgenodigd
JM
Jan Muller Gereageerd
JO
Jan Olthuis Gereageerd
JS
Jeep Smits Gereageerd
JL
Jo Lucassen Gereageerd
JE
John v. Es Gereageerd
JH
Jorn Haarsma Gereageerd
KT
Karin Terwisse Uitgenodigd
KT
Kate Tervoort Gereageerd
KS
Keven Schimmel Uitgenodigd
KA
Kristie v. Aartsen Uitgenodigd
LB
Lilliane Bovendeert Gereageerd
LO
Lucy Okma Gereageerd
MH
Maarten Hendricksen Gereageerd
MW
Maarten van Weele Gereageerd
MC
Marcel ten Cate Uitgenodigd
MP
Marian Peters Uitgenodigd
MJ
Marianne Jacobs Gereageerd
MD
Marie Cathrien Dragt Gereageerd
MW
Marieke Wieringa Gereageerd
MO
Marjelle Over Uitgenodigd
MB
Melanie Bos Gereageerd
M
Miranda Gereageerd
MH
Miranda de Haas Uitgenodigd
MO
Monique Olthuis Gereageerd
NH
Nannette van Houtum Uitgenodigd
NS
Nel Stavinga Uitgenodigd
PH
Pamela Hotter Uitgenodigd
PH
Peter Haarbrink Uitgenodigd
RP
Richard Peters Gereageerd
RW
Riny Wisselink Gereageerd
RK
Robbert de Koning Gereageerd
RO
Robbert van Oorschot Gereageerd
RK
Robert Kraaijenzank Uitgenodigd
RL
Robert-Jan Liet Uitgenodigd
RH
Robin Hagen Uitgenodigd
SK
Sabine en Arnoud van Krimpen Gereageerd
SK
Sabine van Krimpen Gereageerd
SD
Sonja van Dijk Uitgenodigd
S
Stefan Gereageerd
SG
Stefan v. Geffen Gereageerd
TK
Tine Kooij Uitgenodigd
TL
Tineke Lehnkering Uitgenodigd
TK
Titia Kuipers Uitgenodigd
WR
Willem Ruysch Uitgenodigd
YK
Yvonne Kasius Gereageerd

Toon alle deelnemers


Waar?Opties

  • Clubhuis TV Duno


Wie nemen er deel?Opties

  • ma 20 mei, 10:00 - 13:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ayse Saritas
  • ma 20 mei, 14:30 - 17:30
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ayse Saritas
  • ma 20 mei, 19:30 - 22:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • di 21 mei, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • di 21 mei, 19:30 - 22:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Elsbeth Fiolet Met Johan
  • di 21 mei, 21:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 22 mei, 10:00 - 13:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • John v. Es
  • wo 22 mei, 13:00 - 17:30
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • John v. Es Rita Krijt
  • wo 22 mei, 17:30 - 19:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 22 mei, 19:30 - 22:00
    • 2
    2/2 Inschrijvingen (Vol)
    • Jeep Smits vanaf 20:00 uur, Ella vanaf ca 18:30 uur
    • Robbert van Oorschot vanaf 20:00 uur, Ella vanaf ca 18:30 uur
  • wo 22 mei, 21:30
    • 2
    2/2 Inschrijvingen (Vol)
    • Jeep Smits
    • Robbert van Oorschot
  • do 23 mei, 10:00 - 13:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ayse Saritas
  • do 23 mei, 19:30 - 22:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • do 23 mei, 21:30
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Henny van der Heeden samen met Erna, Kate en Riny
  • vr 24 mei, 19:30 - 22:00
    • 2
    2/2 Inschrijvingen (Vol)
    • Dieuwke Haak
    • Richard Peters
  • vr 24 mei, 21:30
    • 2
    2/2 Inschrijvingen (Vol)
    • Dieuwke Haak
    • Richard Peters
  • za 25 mei, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • zo 26 mei, 10:00 - 13:00
    • 2
    2/2 Inschrijvingen (Vol)
    • Melanie Bos
    • Robbert van Oorschot
  • ma 27 mei, 10:00 - 13:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ayse Saritas
  • ma 27 mei, 14:30 - 17:30
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ayse Saritas
  • ma 27 mei, 19:30 - 22:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Maarten Hendricksen
  • di 28 mei, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • di 28 mei, 19:30 - 22:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ginus Tiemessen
  • di 28 mei, 21:30
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Ginus Tiemessen
  • wo 29 mei, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 29 mei, 13:00 - 17:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 29 mei, 17:30 - 19:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 29 mei, 19:30 - 22:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • wo 29 mei, 21:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • do 30 mei, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • do 30 mei, 19:30 - 22:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • do 30 mei, 21:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • vr 31 mei, 19:30 - 22:00
    • 1
    1/2 Inschrijving
    • Melanie Bos
  • vr 31 mei, 21:30
    • 0
    0/2 Inschrijvingen
  • zo 2 juni, 10:00 - 13:00
    • 0
    0/2 Inschrijvingen