Sports in Ossendrecht

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

FC Bergen

Bergen op Zoom

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Wouwse Tennis

Wouw

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

De Knotwilg

Steenbergen

Hontenisse

Kloosterzande

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

V.V. Zundert

Zundert

VV Moerse Boys

Zundert

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

Oranje - Blauw '14

Heijningen

H.V. Internos

Etten-Leur

De Drie Linden

Prinsenbeek

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

BH & BC Breda

Breda

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Jeugdland

Ulvenhout

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

BSV Boeimeer

Breda

HSV Hoek

Hoek

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

Neerlandia '31

Dorst

Golfpark De Haenen

Teteringen

De Strijensche Golfclub

Strijen

Golfclub Toxandria

Molenschot

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

TSC

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

Voko

Oosterhout

T.C. Gilze

Gilze

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

v.v. Rijen

Rijen

Twins Sporting Club

Oosterhout

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

De Blikken

Arnemuiden

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

D.D.H.C

Raamsdonksveer

V.V. Dongen

Dongen

FC Dauwendaele

Middelburg

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

Albatros

Zwijndrecht

SV Conventus

Zwijndrecht

Het Wiel

's Gravenmoer

LTC Bijstervelden

Tilburg

LTC Goirle

Goirle

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

DFC Dordrecht

Dordrecht

SCO' 63

Spijkenisse

Tennisclub de Blaak

Tilburg

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

Transvalia ZW

Rotterdam

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

Koning Willem II Stadion

Tilburg

V.V. Papendrecht

Papendrecht

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

BVV

Barendrecht

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

Efteling Golfpark

De Moer

vice versa SDO'39

Lage Mierde

KCR Korfbal

Ridderkerk

vice versa ZIGO

Tilburg

Poseidon '56

Ridderkerk

Bolnes

Ridderkerk

De Wetering

Loon op Zand

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

SVV Schiedam

Schiedam

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

SV HBSS

Schiedam

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

MHV Evergreen

Maassluis

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

De Klep

Oost West en Middelbeers

G.H.C. Rapid

Gorinchem

Delfland

Schipluiden

LTC Keenenburg

Schipluiden

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

VSV Café

Delft

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

DSR Proteus Eretes

Delft

DHC Hudito

Delft

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

E.F.C.

Eersel

ATC 't Veldje

Ammerstol

TOGB

Berkel en Rodenrijs

SV Wippolder

Delft

Tennispark De Delftse Hout

Delft

De Kraanvogel

Eersel

VV Moordrecht

Moordrecht

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

L.T.V. d' Oggelen

Esch

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

TOS

Bergeijk

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

T.V. De Korrel

Veldhoven

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

RKVVO

Veldhoven

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

CVV de Jodan Boys

Gouda

SDO Korfbal

Veldhoven

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

G.v.v. '63

Gameren

De Gouwe Smash

Waddinxveen

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

RKVV Dommelen

Valkenswaard

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

v.v. LRC

Leerdam

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

Squashtime

Eindhoven

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

RPC Eindhoven

Eindhoven

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

Tennispark Skinlo

Schijndel

PSV Korfbal

Eindhoven

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

T.V. Forescate

Voorschoten

Boulderhal Kunststof

Leiden

L.H.C. Roomburg

Leiden

MVV'58

Est

F.C. Cranendonck

Soerendonk

TV Heeze

Heeze

Universitair Sportcentrum

Leiden

MFC de Steen

Heerewaarden

de Gelderlandfabriek

Culemborg

LTV De Merenwijk

Leiden

De Bongerd

Beusichem

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

RKVV Montagnards

Bergen

SV Houten

Houten

Sportcentrum Houten

Houten

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

T.C. Groenendaal

Tiel

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

De Workout

Utrecht

SVSH Tennis

Someren-Heide

Healthclub One

Someren

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

SV Odijk Tennis

Odijk

V.V. Bunnik '73

Bunnik

GLTV

Gemert

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

Sportcentrum Olympos

Utrecht

Manege Heijligers

Asten

USV Hercules 1882

Utrecht

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

VV Jonathan

Zeist

FC De Bilt

De Bilt

LTV Meijenhagen

De Bilt

AAC Olympia

Altforst

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

Health & Sports Club

Aalsmeer

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

Luno TM

Eck en Wiel

Tennisclub Helios

Bilthoven

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

VV H.D.S

Leersum

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

De Reigers

Hoofddorp

Sportclub Diosa

Balgoij

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

SV Leveroy

Leveroy

RCH

Heemstede

Tennispark The Toss

Soest

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

Hippo Hilversum

Hilversum

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

Tennisvereniging Play Back

Beers

THB voetbal

Haarlem

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

HSV Wasmeer

Hilversum

L.T.V. Flehite

Amersfoort

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

LTV Lockhorst

Leusden

AFC Quick 1890

Amersfoort

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

V.V. Hapse Boys

Haps

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

Triavium IJshal

Nijmegen

Geulsche Boys

Geulle

R.K.S.V. De Ster

Stein

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

Bosheim Tennisclub

Bussum

RKFC Lindenheuvel

Geleen

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

Sportcentrum

Susteren

LTV Leusden

Leusden

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

SVE Einighausen

Einighausen

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

VV W.V.W.

Weurt

Sporthal De Wetteling

Venray

RKVV DSS

Haarlem

H.F.C. EDO

Haarlem

de Bruijnerie

Haarlem

Blauw Wit

AMSTERDAM

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

L.T.V. Heugem

Maastricht

Dansschool Clara Lamar

Sittard

AHC IJburg

Amsterdam

LTC Vathorst

Amersfoort

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

AMHC Westerpark

Amsterdam

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

Klimmuur

Amsterdam

HLTC De Kuil

Huizen

Het Lab

Amsterdam

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

Ark van Oost

Nijmegen

Sporthal De Spil

Lent

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Sportpark SVME

Eijsden

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

Sportclub Bemmel

Ressen

MFC De Zwingel

Melderslo

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

Hockey Club Malburgen

Arnhem

De Berenkuil

Putten

HV Zaanstreek

Zaandam

TV Elden

Arnhem

L.T.C. DEM

Beverwijk

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

Sportclub Irene

Tegelen

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

Molenbeke

Arnhem

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

Stichting Binnensport

Putten

FC Purmerend

Purmerend

Sporthal Kermisland

Arnhem

DVOV

Rozendaal

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz

FC Horst

Ermelo

Tennispark Beekhuizen

Velp

De Singel

Edam

Sportcentrum Triade

Ermelo

Bent Sports

Zevenaar

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

KNHS

Ermelo

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

MHC De Mezen

Harderwijk

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

Dorhout Mees

Biddinghuizen

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Draisma Dynamo

Apeldoorn

Vierhouten'82

Vierhouten

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

HSV Sport 1889

Zwaag

Tennis Swaegh

Zwaag

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Be Quick

Zutphen

T.C. Welgelegen

Warnsveld

Golfbaan Regthuys

Winkel

Vordens Tennis Park

Vorden

Lochemse Tennis Club

Lochem

MFC de Marke

Hattem

DOS 37

Vriezenveen

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

VV Steenwijk

Steenwijk

Racketcentrum

Heerenveen

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

v.v. ODV

Wijnjewoude

De Bontekoe

Leeuwarden

S.V. Twedo

Veenoord

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

Surventohal

Surhuisterveen

FC Emmen

Emmen

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

De Stadjershal

Groningen

De Hunze

Groningen

V.V. Oranje Nassau

Groningen

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

Indoor Soccer Centre

Groningen

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

DVC Appingedam

Appingedam

NEC Delfzijl

Delfzijl
Show more locations