Sports in Zaandijk

HV Zaanstreek

Zaandam

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

FC Purmerend

Purmerend

L.T.C. DEM

Beverwijk

Het Lab

Amsterdam

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

Blauw Wit

AMSTERDAM

AMHC Westerpark

Amsterdam

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

Klimmuur

Amsterdam

de Bruijnerie

Haarlem

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

H.F.C. EDO

Haarlem

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

RKVV DSS

Haarlem

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

De Singel

Edam

AHC IJburg

Amsterdam

THB voetbal

Haarlem

De Reigers

Hoofddorp

RCH

Heemstede

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

Health & Sports Club

Aalsmeer

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

HSV Sport 1889

Zwaag

Tennis Swaegh

Zwaag

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Golfbaan Regthuys

Winkel

Bosheim Tennisclub

Bussum

HLTC De Kuil

Huizen

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

Hippo Hilversum

Hilversum

HSV Wasmeer

Hilversum

LTV De Merenwijk

Leiden

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

Universitair Sportcentrum

Leiden

L.H.C. Roomburg

Leiden

Boulderhal Kunststof

Leiden

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

T.V. Forescate

Voorschoten

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

Tennisclub Helios

Bilthoven

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

USV Hercules 1882

Utrecht

LTV Meijenhagen

De Bilt

FC De Bilt

De Bilt

De Workout

Utrecht

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Tennispark The Toss

Soest

Sportcentrum Olympos

Utrecht

De Gouwe Smash

Waddinxveen

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

LTC Vathorst

Amersfoort

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

CVV de Jodan Boys

Gouda

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

V.V. Bunnik '73

Bunnik

De Berenkuil

Putten

VV Jonathan

Zeist

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

SV Houten

Houten

L.T.V. Flehite

Amersfoort

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

AFC Quick 1890

Amersfoort

FC Horst

Ermelo

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

VV Moordrecht

Moordrecht

Sportcentrum Houten

Houten

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

SV Odijk Tennis

Odijk

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

LTV Lockhorst

Leusden

LTV Leusden

Leusden

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

MHC De Mezen

Harderwijk

TOGB

Berkel en Rodenrijs

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Stichting Binnensport

Putten

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

Tennispark De Delftse Hout

Delft

Dorhout Mees

Biddinghuizen

SV Wippolder

Delft

Sportcentrum Triade

Ermelo

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

ATC 't Veldje

Ammerstol

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

DHC Hudito

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

VSV Café

Delft

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

Delfland

Schipluiden

LTC Keenenburg

Schipluiden

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

de Gelderlandfabriek

Culemborg

v.v. LRC

Leerdam

VV H.D.S

Leersum

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

De Bongerd

Beusichem

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

Bolnes

Ridderkerk

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

Poseidon '56

Ridderkerk

KNHS

Ermelo

KCR Korfbal

Ridderkerk

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

SV HBSS

Schiedam

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

SVV Schiedam

Schiedam

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

BVV

Barendrecht

Vierhouten'82

Vierhouten

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

G.H.C. Rapid

Gorinchem

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Luno TM

Eck en Wiel

Transvalia ZW

Rotterdam

MHV Evergreen

Maassluis

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

V.V. Papendrecht

Papendrecht

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

Albatros

Zwijndrecht

SV Conventus

Zwijndrecht

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

DFC Dordrecht

Dordrecht

SCO' 63

Spijkenisse

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

T.C. Groenendaal

Tiel

MVV'58

Est

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

G.v.v. '63

Gameren

De Strijensche Golfclub

Strijen

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

MFC de Steen

Heerewaarden

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

MFC de Marke

Hattem

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

Draisma Dynamo

Apeldoorn

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

AAC Olympia

Altforst

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

Het Wiel

's Gravenmoer

Twins Sporting Club

Oosterhout

Hockey Club Malburgen

Arnhem

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

Racketcentrum

Heerenveen

TV Elden

Arnhem

Molenbeke

Arnhem

TSC

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

Voko

Oosterhout

Efteling Golfpark

De Moer

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

DVOV

Rozendaal

BSV Boeimeer

Breda

V.V. Dongen

Dongen

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

Tennispark Beekhuizen

Velp

Oranje - Blauw '14

Heijningen

Sporthal Kermisland

Arnhem

Golfpark De Haenen

Teteringen

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

De Wetering

Loon op Zand

VV Steenwijk

Steenwijk

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

VV W.V.W.

Weurt

Sportclub Bemmel

Ressen

De Drie Linden

Prinsenbeek

Neerlandia '31

Dorst

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

Triavium IJshal

Nijmegen

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Sporthal De Spil

Lent

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

v.v. Rijen

Rijen

Golfclub Toxandria

Molenschot

Sportclub Diosa

Balgoij

LTC Bijstervelden

Tilburg

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

NEC Goffertstadion

Nijmegen

L.T.V. d' Oggelen

Esch

H.V. Internos

Etten-Leur

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

BH & BC Breda

Breda

vice versa ZIGO

Tilburg

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

Jeugdland

Ulvenhout

Ark van Oost

Nijmegen

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

Be Quick

Zutphen

T.C. Gilze

Gilze

T.C. Welgelegen

Warnsveld

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Tennisclub de Blaak

Tilburg

Bent Sports

Zevenaar

Tennispark Skinlo

Schijndel

De Knotwilg

Steenbergen

De Bontekoe

Leeuwarden

Koning Willem II Stadion

Tilburg

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

LTC Goirle

Goirle

Tennisvereniging Play Back

Beers

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

Wouwse Tennis

Wouw

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

Vordens Tennis Park

Vorden

VV Moerse Boys

Zundert

V.V. Hapse Boys

Haps

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

V.V. Zundert

Zundert

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

v.v. ODV

Wijnjewoude

Lochemse Tennis Club

Lochem

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

FC Bergen

Bergen op Zoom

De Klep

Oost West en Middelbeers

GLTV

Gemert

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

PSV Korfbal

Eindhoven

Squashtime

Eindhoven

Surventohal

Surhuisterveen

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

vice versa SDO'39

Lage Mierde

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

RKVVO

Veldhoven

T.V. De Korrel

Veldhoven

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

DOS 37

Vriezenveen

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

SDO Korfbal

Veldhoven

RKVV Montagnards

Bergen

RPC Eindhoven

Eindhoven

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

De Kraanvogel

Eersel

E.F.C.

Eersel

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

RKVV Dommelen

Valkenswaard

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

TOS

Bergeijk

TV Heeze

Heeze

De Blikken

Arnemuiden

Sporthal De Wetteling

Venray

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

Manege Heijligers

Asten

Hontenisse

Kloosterzande

FC Dauwendaele

Middelburg

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

Healthclub One

Someren

SVSH Tennis

Someren-Heide

S.V. Twedo

Veenoord

F.C. Cranendonck

Soerendonk

De Stadjershal

Groningen

MFC De Zwingel

Melderslo

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

De Hunze

Groningen

V.V. Oranje Nassau

Groningen

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

Indoor Soccer Centre

Groningen

HSV Hoek

Hoek

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

FC Emmen

Emmen

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

SV Leveroy

Leveroy

Sportclub Irene

Tegelen

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

DVC Appingedam

Appingedam

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

NEC Delfzijl

Delfzijl

Sportcentrum

Susteren

SVE Einighausen

Einighausen

RKFC Lindenheuvel

Geleen

Dansschool Clara Lamar

Sittard

R.K.S.V. De Ster

Stein

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Geulsche Boys

Geulle

L.T.V. Heugem

Maastricht

Sportpark SVME

Eijsden

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz
Show more locations