Voorjaar vasten 2021

Organized by Lawrence

What are we going to do?

Aankomende zondag (3 jan) begint het vasten.
We bidden voor verandering in deze moeilijke situaties, zodat wij weer bij elkaar kunnen komen.


Where are we going?


When will you participate?Options

You can pick 500 options maximum

  • Sun 3 January, 20:00 - 21:00
    2/30 Registrations
    • lawrence merselina
    • Lydia Lorenzo en Lydia Pouw
  • Sun 3 January, 21:00 - 22:00
    2/30 Registrations
    • H. v. Telgen Henk van Telgen
    • Leo
  • Sun 3 January, 22:00 - 23:00
    2/30 Registrations
    • Daan Douven
    • Leo
  • Sun 3 January, 23:00
    3/30 Registrations
    • Daan Douven
    • George Wattimury
    • Tom Lanters
  • Mon 4 January, 00:00 - 01:00
    1/30 Registration
    • Justin Entong
  • Mon 4 January, 01:00 - 02:00
    2/30 Registrations
    • Justin Entong
    • Mike Vliek
  • Mon 4 January, 02:00 - 03:00
    2/30 Registrations
    • B. Dekker b.dekker
    • Etienne
  • Mon 4 January, 03:00 - 04:00
    3/30 Registrations
    • B. Dekker b.dekker
    • Etienne
    • Matthijs Majoor
  • Mon 4 January, 04:00 - 05:00
    5/30 Registrations
    • Matthijs Majoor
    • Mike L'Acosta
    • Nomdo Schuitema NS
    • Patrick
    • Roger Lanters
  • Mon 4 January, 05:00 - 06:00
    8/30 Registrations
    • Bert
    • Bert Johannes Bert Johannes
    • Jessie Valk Jessie
    • Mike L'Acosta
    • p.sahertian Pieter
    • Pieter
    • Rob
    • Susan Mulder
  • Mon 4 January, 06:00 - 07:00
    4/30 Registrations
    • Henk Kooijker
    • Jessie Valk Jessie
    • Joël
    • Roland Roland
  • Mon 4 January, 07:00 - 08:00
    5/30 Registrations
    • Anna
    • Bart Kooijker AHK
    • Gideon
    • Joël
    • Nina Y S
  • Mon 4 January, 08:00 - 09:00
    2/30 Registrations
    • Daan Douven
    • Jolien Johannes
  • Mon 4 January, 09:00 - 10:00
    3/30 Registrations
    • Jeanine
    • Nadia Ferraz Balo
    • Owen hardy
  • Mon 4 January, 10:00 - 11:00
    3/30 Registrations
    • Miranda Nijman
    • Nico Miranda en ik komen
    • Richard Boogaard Richard Boogaard
  • Mon 4 January, 11:00 - 12:00
    2/30 Registrations
    • Dita
    • Gerda Gerda
  • Mon 4 January, 12:00 - 13:00
    3/30 Registrations
    • Jolanda Vliek Jolanda Vliek
    • Maria Burghard Maria Burghard
    • Wilma Kooijker Wilma Kooijker
  • Mon 4 January, 13:00 - 14:00
    2/30 Registrations
    • B. Dekker b. dekker
    • Hannah Hannah
  • Mon 4 January, 14:00 - 15:00
    3/30 Registrations
    • Céline Céline
    • Lindsay
    • Sharesca Sharesca
  • Mon 4 January, 15:00 - 16:00
    4/30 Registrations
    • George Wattimury
    • Michelle Lanters
    • Mireille
    • Priscilla
  • Mon 4 January, 16:00 - 17:00
    3/30 Registrations
    • Henk Kooijker
    • Mireille
    • Priscilla
  • Mon 4 January, 17:00 - 18:00
    6/30 Registrations
    • Erik Jan
    • Gideon
    • Leo
    • Marlies Endeman
    • Tessa
    • Timon Kooiman
  • Mon 4 January, 18:00 - 19:00
    6/30 Registrations
    • Edwin jonkhout Edwin jonkhout
    • Estie
    • Linde van der Kolk
    • Maria Burghard
    • Marlies Endeman
    • Stephanie Kooijker Stephanie K.
  • Mon 4 January, 19:00 - 20:00
    5/30 Registrations
    • Bart Kooijker AHK
    • Edith
    • Luc en Cuna Hessels Luc en Cuna
    • Maria Burghard
    • Nina Y S
  • Mon 4 January, 20:00 - 21:00
    7/30 Registrations
    • A&N Langius
    • Bart Kooijker AHK
    • Jennifer Tan-Eugenia Jennifer
    • Leon tan Leon
    • Luc en Cuna Hessels
    • Noortje Beimers Noortje
    • Tatiana van Diermen
  • Mon 4 January, 21:00 - 22:00
    6/30 Registrations
    • Henk van Telgen Henk van Telgen
    • Ilona
    • Jennifer Tan-Eugenia Jennifer
    • lawrence merselina
    • Leon tan Leon
    • Marcel van Harten Marcel + Shurley
  • Mon 4 January, 22:00 - 23:00
    2/30 Registrations
    • Symen Smits
    • Tom Lanters
  • Mon 4 January, 23:00
    2/30 Registrations
    • Brenda Brenda
    • Daan Douven
  • Tue 5 January, 00:00 - 01:00
    2/30 Registrations
    • Justin Entong
    • Richard Kooijker
  • Tue 5 January, 01:00 - 02:00
    2/30 Registrations
    • Justin Entong
    • Mike Vliek
  • Tue 5 January, 02:00 - 03:00
    3/30 Registrations
    • B. Dekker b. dekker
    • E. de Sain
    • Roynelson
  • Tue 5 January, 03:00 - 04:00
    3/30 Registrations
    • B. Dekker b. dekker
    • E. de Sain
    • Matthijs Majoor
  • Tue 5 January, 04:00 - 05:00
    4/30 Registrations
    • Matthijs Majoor
    • Mike L'Acosta
    • Nomdo Schuitema NS
    • Roger Lanters
  • Tue 5 January, 05:00 - 06:00
    3/30 Registrations
    • Mike L'Acosta
    • Pieter Pieter
    • Susan Mulder
  • Tue 5 January, 06:00 - 07:00
    7/30 Registrations
    • Henk Kooijker
    • Jessie Valk Jessie
    • Joël
    • Patrick
    • Peter Gooijer Peter Gooijer
    • Rob
    • Roland Roland
  • Tue 5 January, 07:00 - 08:00
    6/30 Registrations
    • Anna
    • Bart Kooijker AHK
    • Daan Douven
    • Joël
    • Nina Y S
    • Ria van den Brink
  • Tue 5 January, 08:00 - 09:00
    3/30 Registrations
    • Jolanda Vliek Paul en Jolanda Vliek
    • Nadia Balo
    • Ria van den Brink
  • Tue 5 January, 09:00 - 10:00
    3/30 Registrations
    • Jolien Johannes
    • Linde van der Kolk
    • Nadia Balo
  • Tue 5 January, 10:00 - 11:00
    3/30 Registrations
    • Jeanine
    • Naomi Gooijer
    • Owen hardy
  • Tue 5 January, 11:00 - 12:00
    2/30 Registrations
    • Dita
    • Luc en Cuna Hessels Cuna
  • Tue 5 January, 12:00 - 13:00
    3/30 Registrations
    • Hannah Hannah
    • Tessa
    • Wilma
  • Tue 5 January, 13:00 - 14:00
    3/30 Registrations
    • Céline
    • Mireille
    • Priscilla
  • Tue 5 January, 14:00 - 15:00
    2/30 Registrations
    • Mireille
    • Priscilla
  • Tue 5 January, 15:00 - 16:00
    3/30 Registrations
    • A.J. Kruijs Voorberge Arja
    • Anneke Johannes Anneke Johannes
    • George Wattimury
  • Tue 5 January, 16:00 - 17:00
    2/30 Registrations
    • Daan Douven
    • Marlies Endeman
  • Tue 5 January, 17:00 - 18:00
    4/30 Registrations
    • Erik Jan Met Rebek
    • Gideon
    • Henk Kooijker
    • Marlies Endeman
  • Tue 5 January, 18:00 - 19:00
    4/30 Registrations
    • Bart Kooijker AHK
    • Estie
    • Jeremy en marlou
    • Maria Burghard
  • Tue 5 January, 19:00 - 20:00
    4/30 Registrations
    • B.Dekker b. dekker
    • Edith
    • Maria Burghard
    • Nina Y S
  • Tue 5 January, 20:00 - 21:00
    2/30 Registrations
    • Daan Douven
    • lawrence merselina
  • Tue 5 January, 21:00 - 22:00
    5/30 Registrations
    • Daan Douven
    • H. v. Telgen
    • Ilona Ilona@majoor.online
    • Ivy
    • Luc en Cuna Hessels Luc en Cuna
  • Tue 5 January, 22:00 - 23:00
    3/30 Registrations
    • Gideon
    • Symen Smits
    • Tom Lanters
  • Tue 5 January, 23:00
    2/30 Registrations
    • Eelke
    • Mike L'Acosta
  • Wed 6 January, 00:00 - 01:00
    2/30 Registrations
    • Justin Entong
    • Mike L'Acosta
  • Wed 6 January, 01:00 - 02:00
    2/30 Registrations
    • Justin Entong
    • Mike Vliek
  • Wed 6 January, 02:00 - 03:00
    4/30 Registrations
    • E. de Sain
    • Patrick
    • Richard Kooijker
    • Robin Dekker Robin Dekker
  • Wed 6 January, 03:00 - 04:00
    3/30 Registrations
    • Bart Kooijker AHK
    • E. de Sain
    • Matthijs Majoor
  • Wed 6 January, 04:00 - 05:00
    3/30 Registrations
    • Bart Kooijker AHK
    • Matthijs Majoor
    • Roger Lanters
  • Wed 6 January, 05:00 - 06:00
    5/30 Registrations
    • Bert
    • Céline Céline
    • Mike L'Acosta
    • Pieter
    • Susan Mulder
  • Wed 6 January, 06:00 - 07:00
    6/30 Registrations
    • Daan Douven
    • Jeanine
    • Jessie Valk Jessie
    • Mike L'Acosta
    • Roland Roland
    • Tessa
  • Wed 6 January, 07:00 - 08:00
    4/30 Registrations
    • Anna
    • Henk Kooijker
    • Jolien Johannes
    • Nina Y S
  • Wed 6 January, 08:00 - 09:00
    1/30 Registration
    • Linde van der Kolk
  • Wed 6 January, 09:00 - 10:00
    2/30 Registrations
    • Luc en Cuna Hessels Luc en Cuna
    • Michelle Lanters
  • Wed 6 January, 10:00 - 11:00
    2/30 Registrations
    • Hannah Hannah
    • Roynelson M
  • Wed 6 January, 11:00 - 12:00
    2/30 Registrations
    • Frony
    • Moises
  • Wed 6 January, 12:00 - 13:00
    2/30 Registrations
    • Ria van den Brink
    • Wilma Wilma
  • Wed 6 January, 13:00 - 14:00
    3/30 Registrations
    • Jessie Valk Jessie
    • Jolanda Vliek Jolanda Vliek
    • Ria van den Brink
  • Wed 6 January, 14:00 - 15:00
    1/30 Registration
    • Luc en Cuna Hessels Luc en Cuna Hessels
  • Wed 6 January, 15:00 - 16:00
    2/30 Registrations
    • Dita
    • Owen hardy
  • Wed 6 January, 16:00 - 17:00
    3/30 Registrations
    • Daan Douven
    • Jos Jos licht komt dan
    • Lawrence
  • Wed 6 January, 17:00 - 18:00
    2/30 Registrations
    • Gideon
    • lawrence merselina
  • Wed 6 January, 18:00 - 19:00
    2/30 Registrations
    • Estie
    • Nina Y S 18:30-19:30
  • Wed 6 January, 19:00 - 20:00
    0/30 Registrations