Sport in Burgh-Haamstede

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

De Blikken

Arnemuiden

FC Dauwendaele

Middelburg

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

Hontenisse

Kloosterzande

HSV Hoek

Hoek

De Knotwilg

Steenbergen

MHV Evergreen

Maassluis

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

SCO' 63

Spijkenisse

FC Bergen

Bergen op Zoom

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

Oranje - Blauw '14

Heijningen

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Wouwse Tennis

Wouw

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

SV HBSS

Schiedam

SVV Schiedam

Schiedam

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

LTC Keenenburg

Schipluiden

Delfland

Schipluiden

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

Transvalia ZW

Rotterdam

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

VSV Café

Delft

DHC Hudito

Delft

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

SV Wippolder

Delft

Tennispark De Delftse Hout

Delft

De Strijensche Golfclub

Strijen

BVV

Barendrecht

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

TOGB

Berkel en Rodenrijs

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Bolnes

Ridderkerk

Poseidon '56

Ridderkerk

KCR Korfbal

Ridderkerk

SV Conventus

Zwijndrecht

Albatros

Zwijndrecht

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

H.V. Internos

Etten-Leur

V.V. Papendrecht

Papendrecht

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

DFC Dordrecht

Dordrecht

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

De Drie Linden

Prinsenbeek

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

T.V. Forescate

Voorschoten

VV Moerse Boys

Zundert

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

V.V. Zundert

Zundert

BSV Boeimeer

Breda

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

VV Moordrecht

Moordrecht

Boulderhal Kunststof

Leiden

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

Universitair Sportcentrum

Leiden

BH & BC Breda

Breda

L.H.C. Roomburg

Leiden

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

De Gouwe Smash

Waddinxveen

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

Jeugdland

Ulvenhout

LTV De Merenwijk

Leiden

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

Golfpark De Haenen

Teteringen

CVV de Jodan Boys

Gouda

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

TSC

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

Voko

Oosterhout

Twins Sporting Club

Oosterhout

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

ATC 't Veldje

Ammerstol

Neerlandia '31

Dorst

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

Golfclub Toxandria

Molenschot

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

v.v. Rijen

Rijen

Het Wiel

's Gravenmoer

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

T.C. Gilze

Gilze

V.V. Dongen

Dongen

G.H.C. Rapid

Gorinchem

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

LTC Bijstervelden

Tilburg

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Efteling Golfpark

De Moer

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

RWB

WAALWIJK

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

Tennisclub de Blaak

Tilburg

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

De Wetering

Loon op Zand

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

LTC Goirle

Goirle

RCH

Heemstede

Koning Willem II Stadion

Tilburg

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

Health & Sports Club

Aalsmeer

De Reigers

Hoofddorp

v.v. LRC

Leerdam

vice versa ZIGO

Tilburg

THB voetbal

Haarlem

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

RKVV DSS

Haarlem

H.F.C. EDO

Haarlem

de Bruijnerie

Haarlem

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

G.v.v. '63

Gameren

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

vice versa SDO'39

Lage Mierde

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

De Workout

Utrecht

SV Houten

Houten

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

Sportcentrum Houten

Houten

de Gelderlandfabriek

Culemborg

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

L.T.V. d' Oggelen

Esch

USV Hercules 1882

Utrecht

Blauw Wit

AMSTERDAM

Sportcentrum Olympos

Utrecht

De Klep

Oost West en Middelbeers

Het Lab

Amsterdam

L.T.C. DEM

Beverwijk

FC De Bilt

De Bilt

AMHC Westerpark

Amsterdam

LTV Meijenhagen

De Bilt

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

V.V. Bunnik '73

Bunnik

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

MVV'58

Est

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

SV Odijk Tennis

Odijk

Klimmuur

Amsterdam

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

De Bongerd

Beusichem

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

VV Jonathan

Zeist

Tennisclub Helios

Bilthoven

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

AHC IJburg

Amsterdam

HV Zaanstreek

Zaandam

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

Hippo Hilversum

Hilversum

MFC de Steen

Heerewaarden

E.F.C.

Eersel

De Kraanvogel

Eersel

Bosheim Tennisclub

Bussum

HSV Wasmeer

Hilversum

T.V. De Korrel

Veldhoven

RKVVO

Veldhoven

Tennispark The Toss

Soest

T.C. Groenendaal

Tiel

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

Tennispark Skinlo

Schijndel

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

TOS

Bergeijk

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

SDO Korfbal

Veldhoven

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

HLTC De Kuil

Huizen

FC Purmerend

Purmerend

Squashtime

Eindhoven

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

VV H.D.S

Leersum

RKVV Dommelen

Valkenswaard

Luno TM

Eck en Wiel

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

L.T.V. Flehite

Amersfoort

PSV Korfbal

Eindhoven

AFC Quick 1890

Amersfoort

LTV Lockhorst

Leusden

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

RPC Eindhoven

Eindhoven

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

LTV Leusden

Leusden

LTC Vathorst

Amersfoort

AAC Olympia

Altforst

De Singel

Edam

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

TV Heeze

Heeze

F.C. Cranendonck

Soerendonk

RKVV Montagnards

Bergen

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

De Berenkuil

Putten

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

GLTV

Gemert

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

Sportclub Diosa

Balgoij

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

HSV Sport 1889

Zwaag

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

SVSH Tennis

Someren-Heide

Healthclub One

Someren

Manege Heijligers

Asten

Tennis Swaegh

Zwaag

Golfbaan Regthuys

Winkel

Triavium IJshal

Nijmegen

Stichting Binnensport

Putten

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

FC Horst

Ermelo

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

Tennisvereniging Play Back

Beers

VV W.V.W.

Weurt

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

Sportcentrum Triade

Ermelo

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

V.V. Hapse Boys

Haps

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

Sporthal De Spil

Lent

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

MHC De Mezen

Harderwijk

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Ark van Oost

Nijmegen

Sportclub Bemmel

Ressen

Hockey Club Malburgen

Arnhem

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

TV Elden

Arnhem

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

KNHS

Ermelo

Molenbeke

Arnhem

SV Leveroy

Leveroy

Dorhout Mees

Biddinghuizen

Sporthal De Wetteling

Venray

Sporthal Kermisland

Arnhem

DVOV

Rozendaal

Tennispark Beekhuizen

Velp

Vierhouten'82

Vierhouten

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

Sportcentrum

Susteren

Bent Sports

Zevenaar

R.K.S.V. De Ster

Stein

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

MFC De Zwingel

Melderslo

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

Geulsche Boys

Geulle

RKFC Lindenheuvel

Geleen

SVE Einighausen

Einighausen

Draisma Dynamo

Apeldoorn

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Dansschool Clara Lamar

Sittard

L.T.V. Heugem

Maastricht

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

Sportclub Irene

Tegelen

Sportpark SVME

Eijsden

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

Be Quick

Zutphen

T.C. Welgelegen

Warnsveld

MFC de Marke

Hattem

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

Vordens Tennis Park

Vorden

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz

Lochemse Tennis Club

Lochem

VV Steenwijk

Steenwijk

Racketcentrum

Heerenveen

DOS 37

Vriezenveen

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

De Bontekoe

Leeuwarden

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

v.v. ODV

Wijnjewoude

Surventohal

Surhuisterveen

S.V. Twedo

Veenoord

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

FC Emmen

Emmen

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

De Stadjershal

Groningen

De Hunze

Groningen

V.V. Oranje Nassau

Groningen

Indoor Soccer Centre

Groningen

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

DVC Appingedam

Appingedam

NEC Delfzijl

Delfzijl
Toon meer locaties