Sport in Groot-Ammers

ATC 't Veldje

Ammerstol

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

CVV de Jodan Boys

Gouda

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

G.H.C. Rapid

Gorinchem

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

VV Moordrecht

Moordrecht

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

V.V. Papendrecht

Papendrecht

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

DFC Dordrecht

Dordrecht

KCR Korfbal

Ridderkerk

Poseidon '56

Ridderkerk

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

De Gouwe Smash

Waddinxveen

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

Bolnes

Ridderkerk

v.v. LRC

Leerdam

Albatros

Zwijndrecht

SV Conventus

Zwijndrecht

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

BVV

Barendrecht

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

TOGB

Berkel en Rodenrijs

Transvalia ZW

Rotterdam

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

De Strijensche Golfclub

Strijen

SV Houten

Houten

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

Sportcentrum Houten

Houten

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

De Workout

Utrecht

de Gelderlandfabriek

Culemborg

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

G.v.v. '63

Gameren

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

Twins Sporting Club

Oosterhout

USV Hercules 1882

Utrecht

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

Sportcentrum Olympos

Utrecht

Het Wiel

's Gravenmoer

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

V.V. Bunnik '73

Bunnik

SVV Schiedam

Schiedam

SV HBSS

Schiedam

SV Wippolder

Delft

Tennispark De Delftse Hout

Delft

VSV Café

Delft

SV Odijk Tennis

Odijk

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

DHC Hudito

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

FC De Bilt

De Bilt

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

LTV Meijenhagen

De Bilt

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

De Bongerd

Beusichem

TSC

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

Voko

Oosterhout

L.H.C. Roomburg

Leiden

VV Jonathan

Zeist

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

Boulderhal Kunststof

Leiden

BSV Boeimeer

Breda

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

SCO' 63

Spijkenisse

V.V. Dongen

Dongen

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

Delfland

Schipluiden

Golfpark De Haenen

Teteringen

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

MVV'58

Est

T.V. Forescate

Voorschoten

Tennisclub Helios

Bilthoven

LTC Keenenburg

Schipluiden

LTV De Merenwijk

Leiden

Efteling Golfpark

De Moer

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Universitair Sportcentrum

Leiden

Health & Sports Club

Aalsmeer

De Drie Linden

Prinsenbeek

Neerlandia '31

Dorst

De Wetering

Loon op Zand

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

Golfclub Toxandria

Molenschot

v.v. Rijen

Rijen

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

LTC Bijstervelden

Tilburg

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

BH & BC Breda

Breda

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

MFC de Steen

Heerewaarden

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

Hippo Hilversum

Hilversum

Tennispark The Toss

Soest

H.V. Internos

Etten-Leur

Jeugdland

Ulvenhout

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

MHV Evergreen

Maassluis

Oranje - Blauw '14

Heijningen

T.C. Groenendaal

Tiel

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

T.C. Gilze

Gilze

HSV Wasmeer

Hilversum

vice versa ZIGO

Tilburg

VV H.D.S

Leersum

De Reigers

Hoofddorp

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

Luno TM

Eck en Wiel

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

Bosheim Tennisclub

Bussum

Tennisclub de Blaak

Tilburg

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

L.T.V. Flehite

Amersfoort

Koning Willem II Stadion

Tilburg

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

LTV Lockhorst

Leusden

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

AFC Quick 1890

Amersfoort

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

L.T.V. d' Oggelen

Esch

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

RCH

Heemstede

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

LTC Goirle

Goirle

HLTC De Kuil

Huizen

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

LTV Leusden

Leusden

AHC IJburg

Amsterdam

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

LTC Vathorst

Amersfoort

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

Blauw Wit

AMSTERDAM

Klimmuur

Amsterdam

VV Moerse Boys

Zundert

AMHC Westerpark

Amsterdam

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

THB voetbal

Haarlem

De Knotwilg

Steenbergen

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

Het Lab

Amsterdam

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

AAC Olympia

Altforst

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

V.V. Zundert

Zundert

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

Wouwse Tennis

Wouw

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Tennispark Skinlo

Schijndel

H.F.C. EDO

Haarlem

de Bruijnerie

Haarlem

RKVV DSS

Haarlem

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

De Berenkuil

Putten

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

De Klep

Oost West en Middelbeers

HV Zaanstreek

Zaandam

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

FC Bergen

Bergen op Zoom

vice versa SDO'39

Lage Mierde

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

L.T.C. DEM

Beverwijk

Sportclub Diosa

Balgoij

FC Purmerend

Purmerend

Stichting Binnensport

Putten

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

Squashtime

Eindhoven

FC Horst

Ermelo

RKVVO

Veldhoven

De Singel

Edam

PSV Korfbal

Eindhoven

T.V. De Korrel

Veldhoven

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

Triavium IJshal

Nijmegen

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

VV W.V.W.

Weurt

Sportcentrum Triade

Ermelo

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

SDO Korfbal

Veldhoven

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Hockey Club Malburgen

Arnhem

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

Sporthal De Spil

Lent

MHC De Mezen

Harderwijk

De Kraanvogel

Eersel

TV Elden

Arnhem

Sportclub Bemmel

Ressen

LLTV - Tennisvereniging

Lent

GLTV

Gemert

E.F.C.

Eersel

Tennisvereniging Play Back

Beers

RPC Eindhoven

Eindhoven

KNHS

Ermelo

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

Ark van Oost

Nijmegen

RKVV Dommelen

Valkenswaard

TOS

Bergeijk

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

V.V. Hapse Boys

Haps

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

Molenbeke

Arnhem

RKVV Montagnards

Bergen

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

Sporthal Kermisland

Arnhem

DVOV

Rozendaal

Dorhout Mees

Biddinghuizen

TV Heeze

Heeze

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Tennispark Beekhuizen

Velp

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

Vierhouten'82

Vierhouten

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

Hontenisse

Kloosterzande

HSV Sport 1889

Zwaag

Manege Heijligers

Asten

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

Tennis Swaegh

Zwaag

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

Bent Sports

Zevenaar

Draisma Dynamo

Apeldoorn

Healthclub One

Someren

F.C. Cranendonck

Soerendonk

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

SVSH Tennis

Someren-Heide

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Sporthal De Wetteling

Venray

De Blikken

Arnemuiden

Golfbaan Regthuys

Winkel

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

FC Dauwendaele

Middelburg

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

Be Quick

Zutphen

HSV Hoek

Hoek

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

T.C. Welgelegen

Warnsveld

MFC De Zwingel

Melderslo

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

SV Leveroy

Leveroy

MFC de Marke

Hattem

Vordens Tennis Park

Vorden

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

Lochemse Tennis Club

Lochem

Sportclub Irene

Tegelen

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

Sportcentrum

Susteren

SVE Einighausen

Einighausen

RKFC Lindenheuvel

Geleen

R.K.S.V. De Ster

Stein

Dansschool Clara Lamar

Sittard

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Geulsche Boys

Geulle

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

VV Steenwijk

Steenwijk

DOS 37

Vriezenveen

Racketcentrum

Heerenveen

L.T.V. Heugem

Maastricht

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

Sportpark SVME

Eijsden

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

v.v. ODV

Wijnjewoude

De Bontekoe

Leeuwarden

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

S.V. Twedo

Veenoord

Surventohal

Surhuisterveen

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

FC Emmen

Emmen

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

De Stadjershal

Groningen

De Hunze

Groningen

V.V. Oranje Nassau

Groningen

Indoor Soccer Centre

Groningen

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

DVC Appingedam

Appingedam

NEC Delfzijl

Delfzijl
Toon meer locaties