Sport in Heerhugowaard

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Golfbaan Regthuys

Winkel

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

HSV Sport 1889

Zwaag

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

Tennis Swaegh

Zwaag

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

FC Purmerend

Purmerend

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

L.T.C. DEM

Beverwijk

HV Zaanstreek

Zaandam

De Singel

Edam

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

Het Lab

Amsterdam

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

de Bruijnerie

Haarlem

H.F.C. EDO

Haarlem

RKVV DSS

Haarlem

AMHC Westerpark

Amsterdam

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

Klimmuur

Amsterdam

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

AHC IJburg

Amsterdam

THB voetbal

Haarlem

RCH

Heemstede

De Reigers

Hoofddorp

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Health & Sports Club

Aalsmeer

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

Bosheim Tennisclub

Bussum

HLTC De Kuil

Huizen

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

Hippo Hilversum

Hilversum

HSV Wasmeer

Hilversum

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

LTV De Merenwijk

Leiden

Universitair Sportcentrum

Leiden

L.H.C. Roomburg

Leiden

Boulderhal Kunststof

Leiden

FC Horst

Ermelo

Dorhout Mees

Biddinghuizen

Tennisclub Helios

Bilthoven

Tennispark The Toss

Soest

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

LTC Vathorst

Amersfoort

De Berenkuil

Putten

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

MHC De Mezen

Harderwijk

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

T.V. Forescate

Voorschoten

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

LTV Meijenhagen

De Bilt

FC De Bilt

De Bilt

USV Hercules 1882

Utrecht

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

De Workout

Utrecht

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

Sportcentrum Olympos

Utrecht

Sportcentrum Triade

Ermelo

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Stichting Binnensport

Putten

L.T.V. Flehite

Amersfoort

AFC Quick 1890

Amersfoort

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

VV Jonathan

Zeist

De Gouwe Smash

Waddinxveen

V.V. Bunnik '73

Bunnik

LTV Leusden

Leusden

LTV Lockhorst

Leusden

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

SV Houten

Houten

CVV de Jodan Boys

Gouda

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

SV Odijk Tennis

Odijk

Sportcentrum Houten

Houten

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

VV Moordrecht

Moordrecht

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

Vierhouten'82

Vierhouten

KNHS

Ermelo

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

TOGB

Berkel en Rodenrijs

Tennispark De Delftse Hout

Delft

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

SV Wippolder

Delft

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Racketcentrum

Heerenveen

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

DHC Hudito

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

VSV Café

Delft

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

ATC 't Veldje

Ammerstol

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

VV H.D.S

Leersum

Delfland

Schipluiden

LTC Keenenburg

Schipluiden

de Gelderlandfabriek

Culemborg

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

De Bongerd

Beusichem

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

MFC de Marke

Hattem

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

v.v. LRC

Leerdam

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

De Bontekoe

Leeuwarden

Bolnes

Ridderkerk

Luno TM

Eck en Wiel

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

SV HBSS

Schiedam

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

SVV Schiedam

Schiedam

VV Steenwijk

Steenwijk

Poseidon '56

Ridderkerk

KCR Korfbal

Ridderkerk

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

MHV Evergreen

Maassluis

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

BVV

Barendrecht

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

G.H.C. Rapid

Gorinchem

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

Transvalia ZW

Rotterdam

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

Draisma Dynamo

Apeldoorn

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

V.V. Papendrecht

Papendrecht

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

T.C. Groenendaal

Tiel

SV Conventus

Zwijndrecht

Albatros

Zwijndrecht

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

SCO' 63

Spijkenisse

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

MVV'58

Est

DFC Dordrecht

Dordrecht

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

G.v.v. '63

Gameren

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

MFC de Steen

Heerewaarden

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

v.v. ODV

Wijnjewoude

De Strijensche Golfclub

Strijen

AAC Olympia

Altforst

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

Hockey Club Malburgen

Arnhem

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

TV Elden

Arnhem

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

Molenbeke

Arnhem

Surventohal

Surhuisterveen

DVOV

Rozendaal

Tennispark Beekhuizen

Velp

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

Sporthal Kermisland

Arnhem

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

T.C. Welgelegen

Warnsveld

Be Quick

Zutphen

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

Sportclub Bemmel

Ressen

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

Het Wiel

's Gravenmoer

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

VV W.V.W.

Weurt

Twins Sporting Club

Oosterhout

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Sporthal De Spil

Lent

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

Triavium IJshal

Nijmegen

Efteling Golfpark

De Moer

TSC

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

Voko

Oosterhout

V.V. Dongen

Dongen

Oranje - Blauw '14

Heijningen

Sportclub Diosa

Balgoij

BSV Boeimeer

Breda

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

De Wetering

Loon op Zand

Bent Sports

Zevenaar

Golfpark De Haenen

Teteringen

Ark van Oost

Nijmegen

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

Vordens Tennis Park

Vorden

De Drie Linden

Prinsenbeek

Neerlandia '31

Dorst

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

v.v. Rijen

Rijen

LTC Bijstervelden

Tilburg

Golfclub Toxandria

Molenschot

L.T.V. d' Oggelen

Esch

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

Lochemse Tennis Club

Lochem

H.V. Internos

Etten-Leur

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

vice versa ZIGO

Tilburg

BH & BC Breda

Breda

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

Jeugdland

Ulvenhout

Tennispark Skinlo

Schijndel

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

T.C. Gilze

Gilze

Tennisvereniging Play Back

Beers

DOS 37

Vriezenveen

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Tennisclub de Blaak

Tilburg

De Knotwilg

Steenbergen

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

Koning Willem II Stadion

Tilburg

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

V.V. Hapse Boys

Haps

LTC Goirle

Goirle

De Stadjershal

Groningen

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

Wouwse Tennis

Wouw

De Hunze

Groningen

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

V.V. Oranje Nassau

Groningen

VV Moerse Boys

Zundert

Indoor Soccer Centre

Groningen

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

V.V. Zundert

Zundert

S.V. Twedo

Veenoord

GLTV

Gemert

De Klep

Oost West en Middelbeers

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

FC Bergen

Bergen op Zoom

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

PSV Korfbal

Eindhoven

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

Squashtime

Eindhoven

vice versa SDO'39

Lage Mierde

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

RKVVO

Veldhoven

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

FC Emmen

Emmen

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

T.V. De Korrel

Veldhoven

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

RKVV Montagnards

Bergen

SDO Korfbal

Veldhoven

RPC Eindhoven

Eindhoven

V.V. SGV

Schildwolde

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

Sporthal De Wetteling

Venray

De Kraanvogel

Eersel

RKVV Dommelen

Valkenswaard

E.F.C.

Eersel

VV Siddeburen

Siddeburen

De Blikken

Arnemuiden

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

TV Heeze

Heeze

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

Manege Heijligers

Asten

TOS

Bergeijk

DVC Appingedam

Appingedam

FC Dauwendaele

Middelburg

Hontenisse

Kloosterzande

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

Healthclub One

Someren

NEC Delfzijl

Delfzijl

SVSH Tennis

Someren-Heide

MFC De Zwingel

Melderslo

F.C. Cranendonck

Soerendonk

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

HSV Hoek

Hoek

SV Leveroy

Leveroy

Sportclub Irene

Tegelen

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

Sportcentrum

Susteren

SVE Einighausen

Einighausen

RKFC Lindenheuvel

Geleen

Dansschool Clara Lamar

Sittard

R.K.S.V. De Ster

Stein

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Geulsche Boys

Geulle

L.T.V. Heugem

Maastricht

Sportpark SVME

Eijsden

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz
Toon meer locaties