Sport in Kessel

Sportclub Irene

Tegelen

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

SV Leveroy

Leveroy

MFC De Zwingel

Melderslo

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

Sporthal De Wetteling

Venray

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

SVSH Tennis

Someren-Heide

Healthclub One

Someren

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

Manege Heijligers

Asten

Sportcentrum

Susteren

RKVV Montagnards

Bergen

F.C. Cranendonck

Soerendonk

TV Heeze

Heeze

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Dansschool Clara Lamar

Sittard

SVE Einighausen

Einighausen

RKFC Lindenheuvel

Geleen

GLTV

Gemert

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

R.K.S.V. De Ster

Stein

RPC Eindhoven

Eindhoven

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

PSV Korfbal

Eindhoven

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

RKVV Dommelen

Valkenswaard

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

Squashtime

Eindhoven

V.V. Hapse Boys

Haps

Geulsche Boys

Geulle

SDO Korfbal

Veldhoven

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

TOS

Bergeijk

RKVVO

Veldhoven

T.V. De Korrel

Veldhoven

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

Tennisvereniging Play Back

Beers

De Kraanvogel

Eersel

E.F.C.

Eersel

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz

Tennispark Skinlo

Schijndel

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

L.T.V. Heugem

Maastricht

Sportclub Diosa

Balgoij

De Klep

Oost West en Middelbeers

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Ark van Oost

Nijmegen

Triavium IJshal

Nijmegen

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

Sportpark SVME

Eijsden

VV W.V.W.

Weurt

L.T.V. d' Oggelen

Esch

Sporthal De Spil

Lent

vice versa SDO'39

Lage Mierde

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

Sportclub Bemmel

Ressen

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

AAC Olympia

Altforst

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

Bent Sports

Zevenaar

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

vice versa ZIGO

Tilburg

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

Koning Willem II Stadion

Tilburg

LTC Goirle

Goirle

MFC de Steen

Heerewaarden

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

TV Elden

Arnhem

Tennisclub de Blaak

Tilburg

Hockey Club Malburgen

Arnhem

Sporthal Kermisland

Arnhem

Molenbeke

Arnhem

De Wetering

Loon op Zand

DVOV

Rozendaal

T.C. Groenendaal

Tiel

LTC Bijstervelden

Tilburg

Tennispark Beekhuizen

Velp

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

MVV'58

Est

Efteling Golfpark

De Moer

G.v.v. '63

Gameren

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

T.C. Gilze

Gilze

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

V.V. Dongen

Dongen

Luno TM

Eck en Wiel

v.v. Rijen

Rijen

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

Golfclub Toxandria

Molenschot

Het Wiel

's Gravenmoer

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

Neerlandia '31

Dorst

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

De Bongerd

Beusichem

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

VV H.D.S

Leersum

Voko

Oosterhout

MHC De Warande

Oosterhout

TSC

Oosterhout

Golfpark De Haenen

Teteringen

Vordens Tennis Park

Vorden

Jeugdland

Ulvenhout

Twins Sporting Club

Oosterhout

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

de Gelderlandfabriek

Culemborg

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Be Quick

Zutphen

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

T.C. Welgelegen

Warnsveld

BH & BC Breda

Breda

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

v.v. LRC

Leerdam

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

G.H.C. Rapid

Gorinchem

BSV Boeimeer

Breda

VV Moerse Boys

Zundert

V.V. Zundert

Zundert

Lochemse Tennis Club

Lochem

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

De Drie Linden

Prinsenbeek

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

SV Odijk Tennis

Odijk

H.V. Internos

Etten-Leur

Sportcentrum Houten

Houten

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

Draisma Dynamo

Apeldoorn

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

LTV Lockhorst

Leusden

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

LTV Leusden

Leusden

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

SV Houten

Houten

VV Jonathan

Zeist

V.V. Bunnik '73

Bunnik

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

AFC Quick 1890

Amersfoort

L.T.V. Flehite

Amersfoort

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

Sportcentrum Olympos

Utrecht

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

KNHS

Ermelo

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

FC De Bilt

De Bilt

LTV Meijenhagen

De Bilt

Tennispark The Toss

Soest

USV Hercules 1882

Utrecht

DFC Dordrecht

Dordrecht

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

De Workout

Utrecht

LTC Vathorst

Amersfoort

Tennisclub Helios

Bilthoven

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

ATC 't Veldje

Ammerstol

Stichting Binnensport

Putten

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

V.V. Papendrecht

Papendrecht

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

De Berenkuil

Putten

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

SV Conventus

Zwijndrecht

Albatros

Zwijndrecht

Sportcentrum Triade

Ermelo

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

De Strijensche Golfclub

Strijen

Vierhouten'82

Vierhouten

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

FC Horst

Ermelo

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

HSV Wasmeer

Hilversum

Wouwse Tennis

Wouw

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

MHC De Mezen

Harderwijk

Hippo Hilversum

Hilversum

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

KCR Korfbal

Ridderkerk

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

Poseidon '56

Ridderkerk

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

CVV de Jodan Boys

Gouda

Oranje - Blauw '14

Heijningen

Bolnes

Ridderkerk

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

BVV

Barendrecht

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

VV Moordrecht

Moordrecht

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

HLTC De Kuil

Huizen

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

De Knotwilg

Steenbergen

FC Bergen

Bergen op Zoom

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Bosheim Tennisclub

Bussum

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

Dorhout Mees

Biddinghuizen

Transvalia ZW

Rotterdam

De Gouwe Smash

Waddinxveen

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

DOS 37

Vriezenveen

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

MFC de Marke

Hattem

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

TOGB

Berkel en Rodenrijs

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

SCO' 63

Spijkenisse

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

SVV Schiedam

Schiedam

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

SV HBSS

Schiedam

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

Health & Sports Club

Aalsmeer

AHC IJburg

Amsterdam

VSV Café

Delft

SV Wippolder

Delft

DHC Hudito

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

Tennispark De Delftse Hout

Delft

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

Delfland

Schipluiden

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

LTC Keenenburg

Schipluiden

Hontenisse

Kloosterzande

L.H.C. Roomburg

Leiden

Klimmuur

Amsterdam

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

Boulderhal Kunststof

Leiden

LTV De Merenwijk

Leiden

AMHC Westerpark

Amsterdam

T.V. Forescate

Voorschoten

Blauw Wit

AMSTERDAM

MHV Evergreen

Maassluis

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

De Reigers

Hoofddorp

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

Universitair Sportcentrum

Leiden

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

Het Lab

Amsterdam

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

De Singel

Edam

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

RCH

Heemstede

THB voetbal

Haarlem

FC Purmerend

Purmerend

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

HV Zaanstreek

Zaandam

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

de Bruijnerie

Haarlem

H.F.C. EDO

Haarlem

HSV Hoek

Hoek

RKVV DSS

Haarlem

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

L.T.C. DEM

Beverwijk

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

VV Steenwijk

Steenwijk

S.V. Twedo

Veenoord

Tennis Swaegh

Zwaag

De Blikken

Arnemuiden

HSV Sport 1889

Zwaag

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

FC Dauwendaele

Middelburg

FC Emmen

Emmen

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

Golfbaan Regthuys

Winkel

Racketcentrum

Heerenveen

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

v.v. ODV

Wijnjewoude

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

Surventohal

Surhuisterveen

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

De Bontekoe

Leeuwarden

De Stadjershal

Groningen

V.V. Oranje Nassau

Groningen

De Hunze

Groningen

Indoor Soccer Centre

Groningen

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

DVC Appingedam

Appingedam

NEC Delfzijl

Delfzijl
Toon meer locaties