Sport in Soesterberg

Tennispark The Toss

Soest

Rugby Club "Eemland"

Amersfoort

V.V. de Posthoorn

Amersfoort

L.T.V. Flehite

Amersfoort

VV Jonathan

Zeist

AFC Quick 1890

Amersfoort

Tennisclub Helios

Bilthoven

LTV Lockhorst

Leusden

Voetbalvereniging APWC

Amersfoort

FC Driebergen

Driebergen-Rijsenburg

Voetbalvereniging Hoogland

Hoogland

Mixed Hockey Club

Stoutenburg

Activiteitencentrum De Korf

Leusden

LTV Meijenhagen

De Bilt

Lawntennisvereniging Maarn

Maarn

V.V. Bunnik '73

Bunnik

FC De Bilt

De Bilt

Sportcentrum Olympos

Utrecht

SV Odijk Tennis

Odijk

LTV Leusden

Leusden

USV Hercules 1882

Utrecht

LTC Vathorst

Amersfoort

Sporthal De Dissel

Hooglanderveen

Sportvereniging "Rivierwijkers"

Utrecht

HSV Wasmeer

Hilversum

De Workout

Utrecht

Sportcentrum Houten

Houten

SV Houten

Houten

Hippo Hilversum

Hilversum

VV H.D.S

Leersum

ASC Hilversum Hurricanes

Loosdrecht

Boulderhal Energiehaven

Utrecht

C.D.W.

Wijk Bij Duurstedewijk

De Berenkuil

Putten

HLTC De Kuil

Huizen

Bosheim Tennisclub

Bussum

De Bongerd

Beusichem

Voetbalvereniging Oranje-Wit

Elst Ut

Voetbalvereniging Musketiers

Elst

Luno TM

Eck en Wiel

de Gelderlandfabriek

Culemborg

Tennisclub De Harremaat

Voorthuizen

Golfcentrum De Bautouwe

Zoelen

Stichting Binnensport

Putten

Tesqua Health & Sports Centre

Ede

T.C. Groenendaal

Tiel

FC Horst

Ermelo

DVO Bennekom, korfball

Bennekom

v.v. LRC

Leerdam

Sportcentrum Triade

Ermelo

MVV'58

Est

Korfbalvereniging Unitas/Perspectief

Harderwijk

Tennisvereniging Strokel

Harderwijk

MHC De Mezen

Harderwijk

KNHS

Ermelo

Voetbalvereniging Dodewaard

Dodewaard

AHC IJburg

Amsterdam

Tennisvereniging Frankrijk

Harderwijk

Dans- en Partycentrum Colijn

Uithoorn

MFC de Steen

Heerewaarden

AAC Olympia

Altforst

Amstelveense Rugby Club

Amstelveen

Maria Johanna Hoeve - Restaurant

Noordeloos

TrainMore AOost Black Label

Amsterdam

G.v.v. '63

Gameren

Tennis Vereniging Herveld-Andelst

Herveld

Clubhuis De Zwamkuil Bz&Pc

Bodegraven

Klimmuur

Amsterdam

Health & Sports Club

Aalsmeer

Voetbalvereniging D.S.C.

Kerkdriel

Voetbalvereniging Roda '28

Winssen

Tennisvereniging Stolwijk

Stolwijk

Voetbalvereniging Unitas

Gorinchem

G.H.C. Rapid

Gorinchem

AMHC Westerpark

Amsterdam

ATC 't Veldje

Ammerstol

Dorhout Mees

Biddinghuizen

CVV de Jodan Boys

Gouda

Blauw Wit

AMSTERDAM

Klimhal Mountain Network

Amsterdam

Hockey Club Malburgen

Arnhem

Vierhouten'82

Vierhouten

Het Lab

Amsterdam

TV Elden

Arnhem

Voetbalvereniging Ravenstein

Ravenstein

R.K. Sports "Cito" (R.K.S.V. "Cito"

Oss

Tennis Asmunt

's-Hertogenbosch

V.V. Hardinxveld

Hardinxveld-Giessendam

Tennisvereniging Waddinxveen

Waddinxveen

Tennis Vereniging Boskoop

Boskoop

Tennisvereniging "De Hoge Wick"

Oosterhout

De Gouwe Smash

Waddinxveen

T.T.V. Never Despair

's-Hertogenbosch

Molenbeke

Arnhem

Sporthal De Kloosterhof

Weurt

De Reigers

Hoofddorp

v.v. B.G.C. Floreant

Boskoop

Sporthal De Wielewaal

Hardinxveld-Giessendam

De Singel

Edam

VV W.V.W.

Weurt

VV Moordrecht

Moordrecht

Sportcentrum De Zuidplas

Moordrecht

Tennisvereniging Lindenholt

Nijmegen

Sportclub Bemmel

Ressen

Triavium IJshal

Nijmegen

Sporthal Kermisland

Arnhem

DVOV

Rozendaal

LLTV - Tennisvereniging

Lent

Sporthal De Spil

Lent

Draisma Dynamo

Apeldoorn

Sportclub Diosa

Balgoij

Tennispark Beekhuizen

Velp

FC Vennepse Voetbal Combinatie

Nieuw-Vennep

S. V. Hoofddorp

Hoofddorp

FC Purmerend

Purmerend

MHC De Kikkers

Nieuw-Vennep

Tennisvereniging Groot-Zuideveld

Dussen

NEC Goffertstadion

Nijmegen

Hoofddorp Pioniers

Hoofddorp

De Wadden Sport and Wellness

Koog aan de Zaan

HV Zaanstreek

Zaandam

TCO - Tennisclub Ouderkerk

Ouderkerk aan den IJssel

Nieuwerkerkse Hockey Club "De IJssel"

Nieuwerkerk aan den IJssel

T.V. de Mattenkloppers

Waalwijk

v.v. Nieuwerkerk

Nieuwerkerk aan den IJssel

Ark van Oost

Nijmegen

Voetbalvereniging Kagia

Lisserbroek

RCH

Heemstede

My Healthclub

Krimpen aan den IJssel

Tennisvereniging Langeland

Krimpen aan den IJssel

Tennisclub (TC) Krimpen

Krimpen aan den IJssel

V.V. D.E.S.K.

Kaatsheuvel

THB voetbal

Haarlem

VV Dierensche Boys

Dieren

Jeu de Boules Vereniging Boul'animo

Dieren

Tennisclub Boemerang

Kaatsheuvel

Sportvereniging Oranje Wit

Dordrecht

T.C. Capelle

Capelle aan den IJssel

V.V. Papendrecht

Papendrecht

LTV De Merenwijk

Leiden

Tennisvereniging Waesbeeck

Waspik

Voetbalclub Geel-wit

Haarlem

VV Capelle

Capelle aan den IJssel

L.H.C. Roomburg

Leiden

S.V. Capelle

Sprang-Capelle

de Bruijnerie

Haarlem

H.F.C. EDO

Haarlem

DFC Dordrecht

Dordrecht

IFC (Ido's Football Club)

Hendrik-Ido-Ambacht

Rksv Onze Gezellen

Haarlem

RKVV DSS

Haarlem

Tafeltennisvereniging Shot 65

Zwijndrecht

Poseidon '56

Ridderkerk

KCR Korfbal

Ridderkerk

S.V. Terrasvogels

Santpoort-Zuid

Boulderhal Kunststof

Leiden

Bolnes

Ridderkerk

Sportpark 't Veer V.V. CKC

Rotterdam

Golfbaan het Rijk van Nijmegen

Groesbeek

Tennis Vereniging Ommoord

Rotterdam

L.T.V. d' Oggelen

Esch

Bent Sports

Zevenaar

Goodflooring H.M.C.

Raamsdonksveer

D.D.H.C

Raamsdonksveer

Tennispark Skinlo

Schijndel

Efteling Golfpark

De Moer

Tennisvereniging Play Back

Beers

Het Wiel

's Gravenmoer

De Wetering

Loon op Zand

Universitair Sportcentrum

Leiden

SV Conventus

Zwijndrecht

Albatros

Zwijndrecht

v.v. Hillegersberg

Rotterdam

TOGB

Berkel en Rodenrijs

TELSTAR S.C.

Velsen-Zuid

T.V. Forescate

Voorschoten

Laco sportcentrum Cuijk

Cuijk

L.T.C. DEM

Beverwijk

L.T.C. De Heerenduinen

IJmuiden

BVV

Barendrecht

Tennisvereniging De Hulk

Hoorn

Twins Sporting Club

Oosterhout

V.V. Dongen

Dongen

Hockey Club "Catwyck"

Katwijk

Sportcentrum Vredehof

Hoorn

Rugby Club West-Friesland

Hoorn

V.V. Hapse Boys

Haps

H.L.T.C. Marquette

Heemskerk

Football H. Z. '75

Hooge Zwaluwe

MHC Berkel-Enschot

Berkel-Enschot

Tennisvereniging Sla Raak Oisterwijk

Oisterwijk

R.K.S.V. Spartaan '20

Rotterdam

Be Quick

Zutphen

Tennis Swaegh

Zwaag

vice versa ZIGO

Tilburg

Tennisvereniging De Zoetsmeer

Haps

Dijkje Nootdorp

Nootdorp

T.C. Welgelegen

Warnsveld

Voko

Oosterhout

LTC Bijstervelden

Tilburg

HSV Sport 1889

Zwaag

MHC De Warande

Oosterhout

TSC

Oosterhout

R.G.H.C Tempo '34

Rotterdam

Oosterhoutse Golf Club

Oosterhout

Tennispark De Delftse Hout

Delft

R.K.S.V. Vitesse '22

Castricum

SV Wippolder

Delft

Transvalia ZW

Rotterdam

MFC de Marke

Hattem

Golfpark De Haenen

Teteringen

VSV Café

Delft

DHC Hudito

Delft

DSR Proteus Eretes

Delft

De Strijensche Golfclub

Strijen

Bouldercentrum Delfts Bleau

Delft

Hockey Gilze-Rijen

Rijen

v.v. Rijen

Rijen

D.H.V.

Zevenbergschen Hoek

Tennisclub de Blaak

Tilburg

Neerlandia '31

Dorst

IJssportcentrum Tilburg

Tilburg

Golfclub Toxandria

Molenschot

Koning Willem II Stadion

Tilburg

Tennisorganisatie R & D

Schiedam

C & F.C. Hermes D.V.S.

Schiedam

Tenniscentrum Kethelhaghe

Schiedam

BSV Boeimeer

Breda

SVV Schiedam

Schiedam

SV HBSS

Schiedam

HC Klein Zwitserland

's-Gravenhage

Vlaardingse Voetbalvereniging Zwaluwen

Vlaardingen

GLTV

Gemert

Pernisse Ruitervereniging

Pernis

Delfland

Schipluiden

Tennispark Thor de Bataaf

's-Gravenhage

T.C. Gilze

Gilze

LTC Keenenburg

Schipluiden

Bredase Hockey Vereniging Push

Breda

Vordens Tennis Park

Vorden

LTC Goirle

Goirle

Biljartcafé Jorissen

's-Gravenhage

T.V.O. Oud-Beijerland

Oud-Beijerland

Snooker- Pool En Biljartlokaal De Pompadour

Breda

Laco Sportcentrum

's-Heerenberg

De Drie Linden

Prinsenbeek

Jeugdland

Ulvenhout

PSV Korfbal

Eindhoven

SCO' 63

Spijkenisse

BH & BC Breda

Breda

Tennisvereniging LTV De Dalle

Spijkenisse

Atletiekvereniging SPRINT

Breda

LTC Spijkenisse

Spijkenisse

Squashtime

Eindhoven

B.N.M.H.C. Zwart-Wit

Breda

Badminton Centrum Ritte-Spijkenisse

Spijkenisse

De Klep

Oost West en Middelbeers

Tennisvereniging Verburch

Poeldijk

N.S.V.V. Numansdorpse Sport Vereniging VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven)

Numansdorp

Optisport Sportcentrum Vreeloo

De Lier

Tennisclub Gaanderen (Tega'74)

Gaanderen

Laco sportcentrum Helmond

Helmond

Golfbaan Regthuys

Winkel

Golfclub Cromstrijen

Numansdorp

H.V. Internos

Etten-Leur

Lochemse Tennis Club

Lochem

Tennisvereniging Meerhoven

Eindhoven

Hockey Etten-Leur

Etten-Leur

MHV Evergreen

Maassluis

R.K. Sportvereniging Stormvogels '28

Siebengewald

RKVV Montagnards

Bergen

RKVVO

Veldhoven

V.V. Hollandia T.

Tuitjenhorn

Sportcomplex de Atalanta

Veldhoven

T.V. De Korrel

Veldhoven

Tennisclub Metzpoint

Veldhoven

Football Rijsbergen VVR

Rijsbergen

SDO Korfbal

Veldhoven

RKSV Rood-Wit

St. Willebrord

RPC Eindhoven

Eindhoven

Oranje - Blauw '14

Heijningen

vice versa SDO'39

Lage Mierde

Laco sportcentrum Deurne

Deurne

Sporthal De Wetteling

Venray

R.K.V.V. Olympia Boys

Ommel

VV Moerse Boys

Zundert

Manege Heijligers

Asten

Tennisvereniging Dinteloord

Dinteloord

TV Heeze

Heeze

RKVV Dommelen

Valkenswaard

FC Vlotbrug

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Nieuwenhoorn

Hellevoetsluis

Voetbalvereniging Ovv

Oostvoorne

De Kraanvogel

Eersel

Sporthal De Belleman

Valkenswaard

V.V. Zundert

Zundert

Tenniscentrum de Leeuwerik

Zundert

E.F.C.

Eersel

Handbalvereniging Helius

Hellevoetsluis

Healthclub One

Someren

TOS

Bergeijk

Atletiek- en Recreatiesportvereniging Thor

Roosendaal

Voetbalvereniging D.V.O. '60

Roosendaal

RKVV Roosendaal

Roosendaal

Hockeyclub Rmhc De Pelikaan

Roosendaal

SVSH Tennis

Someren-Heide

De Knotwilg

Steenbergen

V.V. Sport Club Welberg

Steenbergen

MFC De Zwingel

Melderslo

Wouwse Tennis

Wouw

R.K.S.V. Cluzona

Wouw

VV Steenwijk

Steenwijk

Sporthal De Kruisweide

Sevenum

F.C. Cranendonck

Soerendonk

DOS 37

Vriezenveen

LTC De Zoom

Bergen op Zoom

Laco Sportcentrum Nederweert

Nederweert

Smash-Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

FC Bergen

Bergen op Zoom

Racketcentrum

Heerenveen

K.S.V. Achilles '12

Hengelo

Sportcentrum Hoogerheide

Hoogerheide

SV Leveroy

Leveroy

Sportclub Irene

Tegelen

Sporthal Kortezwaag

Gorredijk

RKAVC - De Prunk

ROERMOND

V.V. De Sweach

Beetsterzwaag

v.v. ODV

Wijnjewoude

Hontenisse

Kloosterzande

csv de Leeuwarder Zwaluwen

Leeuwarden

Sportcentrum

Susteren

S.V. Twedo

Veenoord

De Bontekoe

Leeuwarden

Tenniscentrum De Molen

Leeuwarden

SVE Einighausen

Einighausen

Surventohal

Surhuisterveen

De Blikken

Arnemuiden

RKFC Lindenheuvel

Geleen

Dansschool Clara Lamar

Sittard

FC Emmen

Emmen

R.K.S.V. De Ster

Stein

FC Dauwendaele

Middelburg

Handboogschutterij Sint Hubert

Elsloo

Tennisvereniging R.E.O.

Roden

Café Bar Midgetgolf Boschhoek

Oostkapelle

Handboogschutterij Willem Tell 1885

Beek

Geulsche Boys

Geulle

HSV Hoek

Hoek

Zuidlaarder Tennis Club

Zuidlaren

De Stadjershal

Groningen

L.T.V. Heugem

Maastricht

V.V. Oranje Nassau

Groningen

De Hunze

Groningen

Tennisvereniging De Stirum

Hoogezand

Indoor Soccer Centre

Groningen

R.K.V.V. Sportclub '25

Bocholtz

Sportpark SVME

Eijsden

V.V. SGV

Schildwolde

VV Siddeburen

Siddeburen

VV Wagenborger Boys

Wagenborgen

DVC Appingedam

Appingedam

NEC Delfzijl

Delfzijl
Toon meer locaties